Петро Порошенко «скоординував кроки» із прем’єром Нідерландів Марком Рютте напередодні референдуму в цій країні

Президент України Петро Порошенко «скоординував кроки» із прем’єром Нідерландів Марком Рютте напередодні референдуму в цій країні щодо Угоди про асоціацію між Україною і Європейським союзом.

Він додав, що лідери держав домовилися, що Україна і Нідерланди діятимуть спільно в рамках розслідування збиття літака рейсу MH17, збитого над Донбасом у липні 2014 року.

Інших подробиць речник не навів. Зустріч відбулася у Вашингтоні, де Порошенко перебуває з робочим візитом.

Нідерланди, як і всі інші країни-члени Європейського союзу, вже завершили ратифікацію Угоди про асоціацію України і ЄС. Але, відповідно до нещодавно ухваленого закону, з ініціативи євроскептичних громадських організацій у країні 6 квітня відбудеться консультативний референдум щодо перегляду цієї ратифікації. Політики Нідерландів і Євросоюзу закликали виборців країни підтримати ратифікацію.

У разі, якщо Нідерланди все ж відхилять ратифікацію, угода про асоціацію, включно з зоною вільною торгівлі, як припускають, буде діяти між Україною і рештою 27 членами Євросоюзу.

About the author /


ваша думка:

@Правда України

Про видання

"Правда України" створена українцями і присвячена Україні та всім проблемам, які на жаль, зараз є в Україні. Кожен може опублікувати тут свої думки, статті, вірші, прозу, пісні, фото, відео.

Підтримайте нас, будь ласка: