Президент Обама підтвердив готовність надати третій транш кредитних гарантій на $1 млрд США

Президент Обама підтвердив готовність надати третій транш кредитних гарантій на $1 млрд США.

Під час Саміту ядерної безпеки у Вашингтоні президент України Петро Порошенко провів зустріч з президентом Сполучених Штатів Америки Бараком Обамою, приділивши окрему увагу необхідності якнайшвидшого формування орієнтованої на реформи коаліції і уряду в Україні.

“Президент Обама підтвердив готовність надати третій транш кредитних гарантій в розмірі $1 млрд США по завершенні процесу формування уряду в Україні”, – повідомляє в п’ятницю вранці прес-служба президента України.

Також, згідно з повідомленням, президенти обговорили питання розвитку стратегічного партнерства між Україною і США.

Крім цього Петро Порошенко провів у Вашингтоні зустріч з міністром торгівлі США Пенні Пріцкер, обговоривши питання залучення інвестицій в Україну.

“Глава держави поінформував про хід реформ в Україні, який відкриває нові можливості для залучення американських інвестицій в українську економіку”, – повідомляє прес-служба президента України.

Співрозмовники також обговорили питання залучення американських кредитних ресурсів. Міністр торгівлі США повідомила про сприяння в активізації діяльності Експортно-імпортного банку США та Корпорації приватних зарубіжних інвестицій США (OPIC) в Україні.

Згідно з повідомленням, П.Пріцкер також підтримала ініціативу П.Порошенко про створення Національної інвестиційної ради та залучення до її роботи провідних американських компаній.

About the author /


ваша думка:

@Правда України

Про видання

"Правда України" створена українцями і присвячена Україні та всім проблемам, які на жаль, зараз є в Україні. Кожен може опублікувати тут свої думки, статті, вірші, прозу, пісні, фото, відео.

Підтримайте нас, будь ласка: