Підприємства Міністерства інфраструктури вийдуть на ринок із загальною пропозицією на 50 млрд грн

Підприємства Міністерства інфраструктури після впровадження 1 квітня системи електронних державних закупівель на базі платформи Prozorro для органів центральної влади вийдуть на ринок із загальною пропозицією понад 50 млрд грн.

Про це повідомив на прес-конференції радник міністра інфраструктури Андрій Мотовіловець.

«У нас є річний план закупівель. Зараз на нашому сайті виставлено закупівель на 26 мільярдів гривень. Згідно із законом з 1 квітня всі наші підприємства повинні будуть брати участь (у електронних держзакупівлі – ред.). Це ринок на суму понад 50 мільярдів гривень», – сказав він.

При цьому Мотовіловець зазначив, що з найбільшими пропозиціями держзакупівель будуть виходити «Укрзалізниця» і державні стивідорні компанії.

«У них дуже багато грошей. Підприємства закуповують буквально все: від подушки до мила», – додав радник міністра.

Також Мотовіловець зазначив, що Мінінфраструктури очікує від впровадження системи електронних держзакупівель зниження рівня корупції при проведенні тендерів і стимулювання розвитку бізнесу в країні.

Нагадаємо, в березні Мінінфраструктури спільно з фахівцями Міністерства економічного розвитку і торгівлі провело навчальний семінар по впровадженню системи електронних закупівель ProZorro на підконтрольних підприємствах.

17 лютого президент України Петро Порошенко підписав Закон «Про публічні державні закупівлі», прийнятий парламентом в остаточній редакції 4 лютого поточного року. Даний закон передбачає поширення системи електронних закупівель на базі платформи Prozorro c 1 квітня на весь масив державних тендерів, вартість яких перевищує 200 тис. грн для товарних закупівель або 1,5 млн грн – для замовлення робіт.

About the author /


ваша думка:

@Правда України

Про видання

"Правда України" створена українцями і присвячена Україні та всім проблемам, які на жаль, зараз є в Україні. Кожен може опублікувати тут свої думки, статті, вірші, прозу, пісні, фото, відео.

Підтримайте нас, будь ласка: