У Великій Британії суд Лондона визнав винним у підготовці терористичних актів водія служби доставки

У Великій Британії суд у Лондоні визнав винним у підготовці терористичних актів водія служби доставки, якого обвинувачували в замаху на напад на військових США в цій країні.

За даними слідства, 25-річний чоловік на ім’я Джунеад Хан, прихильник екстремістського угруповання «Ісламська держава», відстежував діяльність військово-повітряної бази США на сході Англії, використовуючи свою роботу як прикриття.

Поліція виявила мобільну переписку між ним і бойовиком ісламістів у Сирії на псевдо Абу Хусейн – вони обговорювали напад на військових після штучно влаштованої автоаварії, повідомили прокурори. А під час обшуку в домі чоловіка знайшли чорний прапор у стилі «Ісламської держави» й комп’ютер, у якому була стаття з журналу ісламістської мережі «Аль-Каїда» з назвою «Як зробити бомбу на маминій кухні».

Крім того, Джунеада Хана і його родича, 23-річного Шазіба Хана, визнали винним у плануванні вступу до лав «Ісламської держави» в Сирії.

Вирок обом мають винести 13 травня. Джунеадові Хану загрожує довічне позбавлення волі.

About the author /


ваша думка:

@Правда України

Про видання

"Правда України" створена українцями і присвячена Україні та всім проблемам, які на жаль, зараз є в Україні. Кожен може опублікувати тут свої думки, статті, вірші, прозу, пісні, фото, відео.

Підтримайте нас, будь ласка: