Вірменія і Баку заявляють про обстріли у зоні карабахського конфлікту

У Міністерстві оборони Нагірного Карабаху, сепаратистського регіону Азербайджану, заявляють про загибель дитини і поранення ще двох під час обстрілів з боку Азербайджану.

Повідомляється, що ракетний обстріл вівся не лише по оборонних позиціях військових, але і по населених пунктах.

Раніше у Міністерстві оборони Нагірного Карабаху повідомили, що у ніч на суботу азербайджанські військові вели наступ по низці напрямків у зоні карабаського конфлікту. Пізніше у Міноборони Вірменії заявили, що вірменська сторона завдала контрудару, і бойові дії тривають.

У Міністерстві оборони Азербайджану, своєю чергою, заявили, що Збройні сили Вірменії обстріляли позиції азербайджанської армії, використовуючи артилерію, міномети та і іншу великокаліберну зброю.

За даними азербайджанського відомства, обстріл також вівся по низці житлових кварталів, розташованих неподалік від лінії зіткнення, тож було вирішено застосувати заходи у відповідь.

У Баку спростовують інформацію, що вірменські військові збили вертоліт ВПС Азербайджану.

1 квітня віце-президент США Джо Байден провів окремі зустрічі з президентами Вірменії та Азербайджану і закликав їх до мирного вишення конфлікту у Нагіоному Карабасі.

Нагірний Карабах, населений переважно вірменами, оголосив про вихід зі складу Азербайджану у 1991 році. Це призвело до збройного конфлікту, під час якого Азербайджан втратив контроль над територією.


About the author /


ваша думка:

@Правда України

Про видання

"Правда України" створена українцями і присвячена Україні та всім проблемам, які на жаль, зараз є в Україні. Кожен може опублікувати тут свої думки, статті, вірші, прозу, пісні, фото, відео.

Підтримайте нас, будь ласка: