Обама: Путін вибрав військову міць замість скорочення ядерних озброєнь

Президент США Барак Обама заявляє, що акцент президента Росії Володимира Путіна на посиленні військової потужності країни на шкоду економічному розвитку заважає прогресу щодо скорочення ядерних озброєнь.

Виступаючи 1 квітня у Вашингтоні після завершення Саміту з ядерної безпеки, в якому взяли участь лідери понад 50 країн, президент Обама висловив жаль у зв’язку з відсутністю досягнень після набуття чинності у 2011 році нового американо-російського Договору про скорочення стратегічних ядерних озброєнь. Цього не вдалося домогтися тому, що Володимир Путін «здійснював ідею, згідно з якою акцент ставився на досягненні військової могутності на шкоду розвитку», зазначив Барак Обама.

Президент США зазначив, що не очікує нових кроків щодо двосторонніх скорочень озброєнь у 10 місяців свого президентства, які залишилися. Але Обама висловив сподівання на досягнення прогресу у майбутньому, оскільки, за його словами, обидві країни продовжують виконувати свої зобов’язання в рамках Договору СНО-3.

Представники Росії відмовилися від участі у Саміті з ядерної безпеки, який проходив у США. 


About the author /


ваша думка:

@Правда України

Про видання

"Правда України" створена українцями і присвячена Україні та всім проблемам, які на жаль, зараз є в Україні. Кожен може опублікувати тут свої думки, статті, вірші, прозу, пісні, фото, відео.

Підтримайте нас, будь ласка: