У Росії член опозиційної партії Наталія Пелевіна подає до суду на російський телеканал НТВ

У Росії член федеральної політради опозиційної партії ПАРНАС Наталія Пелевіна планує наступного тижня подати до суду на російський телеканал НТВ. Про це вона повідомила 2 квітня, назвавши сюжет про російську опозицію «криміналом».

«Ця влада і спецслужби намацали нове дно. І, звичайно, всі їх зусилля говорять про те, що опозицію влада зовсім не боїться», – написала Пелевіна у мережі, додавши, що просить вибачення у всіх за фільм і його зміст.

У сюжеті російського НТВ під назвою «Касьянов день» мовиться про лідера ПАРНАС Михайло Касьянова, його стосунках з соратниками по демократичній коаліції. У фільмі є сцени у ліжку за участю двох людей, зазначається, що вони схожі на Михайла Касьянова і Наталію Пелевіну. Запис, який НТВ представляє як розмову голови Касьнова і Пелевіної, містить, серед іншого, образливі відгуки про російських опозиціонерів Іллю Яшина та Олексія Навального.

У сюжеті НТВ є інформація, про яку раніше говорив представник російського Слідчого комітету Володимир Маркін. Йдеться про заяву Маркіна з приводу знайдених під час обшуку у Пелевіної паперів про іноземне фінансування «Комітету 6 травня», що займається допомогою політв’язням.

Минулого місяця щодо Наталії Пелевіної Слідчий комітет Росії порушив кримінальну справу. Їй пред’явили звинувачення за статтею про незаконний обіг спеціальних технічних засобів. В якості запобіжного заходу їй обрали підписку про невиїзд.

У партії ПАРНАС повідомляли, що приводом для порушення справи стала вилучена у Пелевіної ручка з вбудованим відеопристроєм побутового призначення. Кримінальне переслідування соратники Пелевінлї пов’язують з її політичною діяльністю.


About the author /


ваша думка:

@Правда України

Про видання

"Правда України" створена українцями і присвячена Україні та всім проблемам, які на жаль, зараз є в Україні. Кожен може опублікувати тут свої думки, статті, вірші, прозу, пісні, фото, відео.

Підтримайте нас, будь ласка: