Сепаратисти 65 разів обстріляли українські позиції – штаб АТО

У штабі АТО заявляють, що упродовж ночі підтримувані Росією сепаратисти на Донбасі 65 разів обстрілювали позиції українських військових, використовуючи великокаліберну зброю.

«Використовуючи зброю заборонену Мінськими домовленостями, незаконні збройні формування завдали вогневих ударів з мінометів калібрів 120 міліметрів та 82міліметри по підрозділам Збройних сил України, які тримають оборону на визначених напрямках. Зокрема, по Авдіївці цілили 6 разів, а у районі Невельського та Зайцевого міни прилітали по одному разу. Підсилюючи натиск вогню з мінометів тут також використовувався проти українських воїнів одночасно увесь арсенал стрілецької зброї», – повідомили у прес-центрі штабу АТО вранці 2 квітня у Facebook.

«Щоб втримати натиск ворога наші бійці змушені були 12 разів відкривати вогонь у відповідь, але виключно зі стрілецької зброї та гранатометів, що не є порушенням Мінських домовленостей», – зазначили у штабі АТО.

Сепаратисти угруповання «ДНР», визнаного в Україні терористичним, на своїх сайтах звинувачують українських військових у 63 обстрілах підконтрольної їм території.

Сепаратисти угруповання «ЛНР», також визнаного терористичним в Україні, повідомляють, що за минулу добу українські силовики 6 разів обстрілювали їхні позиції.

У січні Тристороння контактна група у Мінську заявила про чергову домовленість про припинення вогню у зоні бойових дій на сході України з 14 січня. Однак відтоді сторони конфлікту неодноразово звинувачували одна одну в порушенні «режиму тиші».


About the author /


ваша думка:

@Правда України

Про видання

"Правда України" створена українцями і присвячена Україні та всім проблемам, які на жаль, зараз є в Україні. Кожен може опублікувати тут свої думки, статті, вірші, прозу, пісні, фото, відео.

Підтримайте нас, будь ласка: