Прем’єр Грузії провів нараду через ситуацію в Нагірному КарабасіПрем’єр-міністр Грузії Георгій Квірікашвілі висловив стурбованість у зв’язку з ескалацією ситуації в Нагірному Карабасі. 

«Прем’єр-міністр висловив стурбованість у зв’язку з поновленням бойових дій в Нагірному Карабасі, в результаті яких є жертви, в тому числі, серед мирного населення», – йдеться в повідомленні прес-служби уряду Грузії.

Квірікашвілі сподівається, що зусиллями міжнародного співтовариства стане можлива деескалація ситуації, що важливо для забезпечення миру і стабільності в цілому регіоні.

Згідно з повідомленням, нарада за участю глави МЗС, силових міністрів, керівників відповідних структур і голів парламентських комітетів Грузії відбулася в неділю, 3 квітня.

Ситуація у Нагірному Карабасі різко загострилася у ніч на суботу, 2 квітня. І вірменська, і азербайджанська сторона звинуватили одна одну у наступі з застосуванням важкого озброєння. Президент Вірменії Серж Сарґсян повідомив про загибель 18 етнічних вірменських солдатів у перебігу обстрілів. Влада Азербайджану заявила про 12 загиблих солдатів і одного цивільного. В самому Нагірному Карабасі, сепаратистському регіоні Азербайджану, повідомили про загибель двох цивільних, серед яких і 12-річний хлопчик.

3 квітня Міністерство оборони Азербайджану заявило, що Баку припиняє в односторонньому порядку військові дії в зоні карабаського конфлікту.

Нагірний Карабах, населений переважно вірменами, оголосив про вихід зі складу Азербайджану у 1991 році. Це призвело до збройного конфлікту, під час якого Азербайджан втратив контроль над територією, загинуло близько 30 тисяч людей.

About the author /


ваша думка:

@Правда України

Про видання

"Правда України" створена українцями і присвячена Україні та всім проблемам, які на жаль, зараз є в Україні. Кожен може опублікувати тут свої думки, статті, вірші, прозу, пісні, фото, відео.

Підтримайте нас, будь ласка: