Розслідувачі офшорів опублікували матеріали щодо 3 людей, пов’язаних з УкраїноюЖурналісти-розслідувачі опублікували матеріали міжнародного журналістського розслідування щодо власників офшорів, зокрема, матеріали про трьох людей, пов’язаних з Україною, – президента України Петра Порошенка, екс-прем’єра Павла Лазаренка і британського бізнесмена пакистанського походження Мохаммада Захура, який живе і працює в Україні. 

Наразі ні Порошенко, ні Лазаренко, ні Захур не коментували результатів розслідувань журналістів. 

Розслідування базується на документах компанії Mossack Fonseca (Панама, БВІ), які отримало німецьке видання Süddeutsche Zeitung та поділилося з колегами з Міжнародного консорціуму дослідницької журналістики (International Consortium of Investigative Journalists) та OCCRP (Проект з розслідування корупції й організованої злочинності). 

Репортери із 76 країн опрацювали понад 11 мільйонів документів щодо офшорних компаній та їхніх власників. Вони повідомляють, що знайшли важливу інформацію щодо 12 чинних чи колишніх лідерів держав світу. 

About the author /


ваша думка:

@Правда України

Про видання

"Правда України" створена українцями і присвячена Україні та всім проблемам, які на жаль, зараз є в Україні. Кожен може опублікувати тут свої думки, статті, вірші, прозу, пісні, фото, відео.

Підтримайте нас, будь ласка: