Син загиблого засновника «Талібану» очолив військову комісію організаціїВійськову комісію радикального руху «Талібан» в Афганістані очолив старший син загиблого лідера талібів Мулли Мохаммада Омара. Як йдеться в заяві угруповання від 5 квітня, Мохаммад Якуб був призначений на цю посаду в ході позачергової наради, організованої керівництвом талібів

Брат Мулли Омара Абдул Манан на цій нараді призначений начальником талібів у справах релігії і пропаганди, а також включений до керівної Рада талібів.

І Якуб, і Манан раніше протестували проти призначення новим лідером талібів Мулли Ахтара Мансура в липні минулого року, через кілька днів після того, як влада Афганістану повідомила, що Мулла Омар загинув у Пакистані у 2013-му.

Дехто з лідерів «Талібану» звинувачував Муллу Мансура у приховуванні смерті Мулли Омара.

Як очікують, призначення в керівництво «Талібану» двох близьких родичів засновника руху має зміцнити позиції Мулли Мансура, якому досі протистоять деякі групи всередині організації.

 

About the author /


ваша думка:

@Правда України

Про видання

"Правда України" створена українцями і присвячена Україні та всім проблемам, які на жаль, зараз є в Україні. Кожен може опублікувати тут свої думки, статті, вірші, прозу, пісні, фото, відео.

Підтримайте нас, будь ласка: