Росія заявляє про авіаудари по позиціях ісламістів у СиріїМіністерство оборони Росії заявляє, що російська військова авіація у Сирії вразила позиції угруповання «Фронт Ан-нусра», пов’язаного з «Аль-Каїдою».

Це, за інформацією російської сторони, сталося біля сирійського міста Алеппо і зруйнувало плани ісламістів щодо подальшого наступу.

У російському оборонному відомстві повідомили, що бойовики угруповання «Фронт Ан-Нусра» атакували позиції курдських бійців в Алеппо, у результаті чого загинули 18 цивільних і 11 військових.

6 квітня активісти повідомили, що сирійські сили безпеки за підтримки союзників розпочали спецоперацію з відновлення контролю над селищем біля Алеппо, яке перебуває під контролем угруповання «Фронт Ан-Нусра». За повідомленням спостерігачів, сирійські війська намагаються взяти під контроль Тель аль-Аіс, з якого проглядається магістраль Дамаск-Алеппо.

Раніше у вівторок в угрупованні «Фронт ан-Нусра» підтвердили загибель одного зі своїх лідерів Абу Фіраса ас-Соурі під час повітряних ударів коаліції під проводом США у сирійській провінції Ідліб, нанесених 3 квітня.

About the author /


ваша думка:

@Правда України

Про видання

"Правда України" створена українцями і присвячена Україні та всім проблемам, які на жаль, зараз є в Україні. Кожен може опублікувати тут свої думки, статті, вірші, прозу, пісні, фото, відео.

Підтримайте нас, будь ласка: