У Туркменистані не реєструватимуть шлюби інфікованих ВІЛомУ Туркменистані ухвалили закон, згідно з яким люди, що хочуть зареєструвати шлюб, зобов’язані пройти тест на ВІЛ.

Згідно з законом, тим, хто виявиться інфікованим цим вірусом, який є попередником СНІДу, відмовлять у реєстрації шлюбу.

6 квітня державні медіа Таджикистану повідомили, що закон був ухвалений «для створення умов формування здорових родин і унеможливлення народження ВІЛ-інфікованих дітей».

Закон також зобов’язує проходити тест на ВІЛ усіх, кого підозрюють у вживанні наркотиків, хто хоче отримати візу для роботи за кордоном, в’язнів та донорів крові.

Згідно з законом, підписаним президентом Туркменистану Гурбангули Бердимухамедовим, влада має гарантувати безоплатне лікування всім інфікованим СНІДом.

Наразі влада Туркменистану практично не надає інформації щодо поширення ВІЛу в країні. У 2002 році Міністерство охорони здоров’я Туркменистану заявило лише про 2 випадки ВІЛу, і, за їхньої інформацією, обидві людини заразилися ним за межами цієї середньоазійської країни.

About the author /


ваша думка:

@Правда України

Про видання

"Правда України" створена українцями і присвячена Україні та всім проблемам, які на жаль, зараз є в Україні. Кожен може опублікувати тут свої думки, статті, вірші, прозу, пісні, фото, відео.

Підтримайте нас, будь ласка: