Адвокат Савченко висловив сподівання на добрі новини про її долю ближчими днямиАдвокат засудженої в Росії народного депутата України Надії Савченко, яка тримає сухе голодування, Ілля Новиков заявив, що чекає добрих новин про її долю вже найближчим часом.

Як сказав він в ефірі телеканалу «Інтер», такі добрі новини можуть надійти в один із найближчих днів, на що вказує наявна в нього інформація, яку він не має права розкривати.

«Ми сподіваємося, що це буде рано, а не пізно», – наводить слова Новикова агентство «Інтерфакс-Україна».

Він додав, що, за його інформацією, ближчими днями Савченко не будуть відправляти етапом до місця відбування покарання. «Все-таки переговори йдуть між Москвою і Києвом, і скажу обережно, що вони радше йдуть у правильному напрямку, хоча й повільніше, ніж нам хотілося б», – сказав Новиков. За його словами, в Росії розуміють, що спроба етапувати Савченко за цієї ситуації і в її нинішньому стані означала б фактично спробу зриву таких переговорів.

Адвокат також повторив те, про що повідомляв раніше у п’ятницю у фейсбуці, – що в Савченко, яка тримає сухе голодування вже третю добу, вже спостерігаються ознаки зневоднення і що начальник слідчого ізолятора, де вона перебуває, попередив, що скоро її почнуть годувати примусово. Але, додав Новиков, Савченко має на це свої плани і вважає, що зможе цьому завадити.

Савченко, як і обіцяла, від 6 квітня оголосила нове сухе голодування з вимогою звільнити її або повернути до України.

5 квітня вирок російського суду у справі Надії Савченко набрав чинності. Її засудили до 22 років позбавлення волі 22 березня, звинувативши, зокрема, у причетності до вбивства російських журналістів, що незаконно перебували на Донбасі в лавах підтримуваних Росією сепаратистів. Савченко відкидає і звинувачення, і вирок, і сам суд над нею.

Російська влада раніше заявляла, що рішення про можливу передачу Савченко Україні може бути ухвалене лише після набрання чинності вироком у її справі.

About the author /


ваша думка:

@Правда України

Про видання

"Правда України" створена українцями і присвячена Україні та всім проблемам, які на жаль, зараз є в Україні. Кожен може опублікувати тут свої думки, статті, вірші, прозу, пісні, фото, відео.

Підтримайте нас, будь ласка: