Клімкін запевнив, що результати референдуму в Нідерландах не вплинуть на безвізовий режимМіністр закордонних справ України Павло Клімкін заявив, що результати референдуму в Нідерландах за відхилення ратифікації Угоди про асоціацію України з ЄС не вплинуть на плановане надання українцям безвізового режиму до Євросоюзу.

Як сказав Клімкін в ефірі телеканалу «Інтер», із боку Європейського союзу «є чіткі запевнення, що безвізовий режим – це цілком окремий шлях».

«І якщо Єврокомісія дає дозвіл, а таке рішення всередині Європейської комісії вже підготоване, що Україна виконала повністю всі вимоги на шляху до безвізового режиму, – ми рухаємося до безвізового режиму», – наводить слова Клімкіна агентство «Інтерфакс-Україна».

Очікуване, як сподіваються, вже цього року рішення ЄС про надання громадянам України безвізового режиму для короткотермінових подорожей ніяк не пов’язане з умовами асоціації України і Євросоюзу, передбаченими угодою про цю асоціацію. Але оглядачі висловлювали припущення, що після референдуму в Нідерландах 6 квітня, учасники якого проголосували за відхилення ратифікації цією країною Угоди про асоціацію України і ЄС, нідерландському парламентові буде важче затвердити надання українцям безвізового режиму, що необхідно для набуття цим режимом чинності.

About the author /


ваша думка:

@Правда України

Про видання

"Правда України" створена українцями і присвячена Україні та всім проблемам, які на жаль, зараз є в Україні. Кожен може опублікувати тут свої думки, статті, вірші, прозу, пісні, фото, відео.

Підтримайте нас, будь ласка: