НАТО найближчими тижнями проведе засідання з Росією – СтолтенберґПісля консультацій з Росією НАТО домовився провести перше з часу анексії українського Криму засідання Ради Росія-НАТО, засідання проведуть на рівні послів.

«Ця зустріч відбудеться в найближчі два тижні в штаб-квартирі НАТО в Брюсселі й є продовженням нашого політичного діалогу, як це було погоджено головами держав та урядів країн-союзниць НАТО. Водночас, повернення до звичайних відносин з Росією не буде, доки вона не повернеться до поваги до міжнародного права», – йдеться в заяві генерального секретаря НАТО Єнса Столтенберґа. 

На засіданні Ради Росія-НАТО планують обговорити кризу в Україні та навколо неї, а також необхідність повного виконання Мінських угод. 

«Ми будемо обговорювати військові дії, особливо акцентуючи увагу на прозорості та зменшенні ризиків. Також ми розглядатимемо ситуацію в сфері безпеки в Афганістані, включно із регіональними терористичними загрозами»,– повідомляють в НАТО.

Відносини між Москвою і НАТО погіршилися через збройний конфлікт на сході України та анексію Криму. 

About the author /


ваша думка:

@Правда України

Про видання

"Правда України" створена українцями і присвячена Україні та всім проблемам, які на жаль, зараз є в Україні. Кожен може опублікувати тут свої думки, статті, вірші, прозу, пісні, фото, відео.

Підтримайте нас, будь ласка: