Росія вирішила не проводити розслідування після доповіді про допінгГенеральна прокуратура Росії вирішила не проводити розслідування за результатами звіту незалежної комісії Всесвітнього антидопінгового агентства про вживання допінгу російськими спортсменами.

Міністр спорту Росії Віталій Мутко 8 квітня повідомила, що прокуратура «уважно вивчила звіт і не знайшла там жодного юридично підкріпленого факту для порушення справи».

У листопаді минулого року WADA оприлюднила результати розслідування, в якому йшлося про те, що російські легкоатлетичні й антидопінгові органи сприяли вживанню спортсменами заборонених допінгових препаратів і покривали таке вживання.

Міжнародна асоціація легкоатлетичних федерацій зупинила на невизначений термін членство Всеросійської асоціації легкої атлетики через скандал із вживанням допінгу. 

About the author /


ваша думка:

@Правда України

Про видання

"Правда України" створена українцями і присвячена Україні та всім проблемам, які на жаль, зараз є в Україні. Кожен може опублікувати тут свої думки, статті, вірші, прозу, пісні, фото, відео.

Підтримайте нас, будь ласка: