СММ ОБСЄ: сторони конфлікту на Донбасі продовжують закладати міниСпостерігачі місії ОБСЄ заявляють, що сторони конфлікту на сході України продовжують закладати міни. Як заявив перший заступник керівника Спеціальної моніторингової місії ОБСЄ Александр Гуґ, закладення нових мін є порушенням Мінських угод і суперечить рішенням щодо розмінування.

За словами Гуґа, цього тижня спостерігачі виявили протипіхотну міну поблизу пропускного пункту підтримуваних Росією сепаратистів угруповання «ЛНР», біля мосту Станиці Луганської.

Протягом вихідних три міни, прикріплені до дерев, виявили у Петрівському, в районі, підконтрольному угрупованню «ДНР», додав Гуґ.

Крім того, за його словами, минулого тижня спостерігачі бачили, як українські військові закладали міни в Золотому.

Він також повідомив про різке збільшення кількості обстрілів останнім часом із використанням, у тому числі, важкого озброєння.

У зв’язку з цим Гуґ закликав сторони припинити вогонь, відвести озброєння і перестати закладати міни.

2 березня в Мінську представники Тристоронньої контактної групи з врегулювання ситуації на Донбасі підписали угоду щодо завершення розмінування на 12 узгоджених ділянках уздовж лінії зіткнення, а також угоду про припинення навчань з бойовою стрільбою в 30-кілометровій зоні вздовж лінії зіткнення – по 15 кілометрів із кожного боку.

 

About the author /


ваша думка:

@Правда України

Про видання

"Правда України" створена українцями і присвячена Україні та всім проблемам, які на жаль, зараз є в Україні. Кожен може опублікувати тут свої думки, статті, вірші, прозу, пісні, фото, відео.

Підтримайте нас, будь ласка: