Суд в Росії відмовив Афанасьєву в скасуванні стягнення – адвокатУ російському Сиктивкарі міський суд відхилив скаргу кримського політв’язня Геннадія Афанасьєва про скасування стягнення, оголошеного йому у виправній колонії. Про це проекту Радіо Свобода, сайту Крим.Реалії повідомив адвокат Олександр Попков.

«Вчора було останнє засідання у цій справі. Геннадій брав участь в засіданні по відеозв’язку, який організовували з колонії. У цьому оскарженні відмовили. Там все було досить жорстко. Жодне наше клопотання суд не задовольнив», – сказав адвокат.

Захист Афанасьєва намагався оскаржити стягнення, яке українець отримав відразу після прибуття до виправної колонії. Адміністрація установи тоді заявила, що кримчанин ховав у себе лезо, проте сам він стверджує, що йому підкинули цей предмет.

Також 7 квітня в Сиктивкарському міському суді відбулося попереднє засідання з приводу оскарження інших стягнень, отриманих Афанасьєвим в колонії.

Кримський політв’язень Геннадій Афанасьєв засуджений в Росії по «справі Сенцова-Кольченка» і відбуває покарання у виправній колонії №25 в російському Сиктивкарі. 9 березня суд зобов’язав етапувати Афанасьєва в колонію, розташовану ближче до його місця проживання, – Криму.

Афанасьєв є фігурантом кримінальної справи проти українського режисера Олега Сенцова, засудженого до 20 років позбавлення волі за звинуваченням в створенні терористичної організації в Криму.

Справу Афанасьєва розглядали в особливому порядку, оскільки він дав свідчення і свідчив проти інших фігурантів. Однак на процесі у справі Сенцова і активіста Олександра Кольченка він відмовився від свідчень, заявивши про тортури при допиті.

Афанасьєв повідомив, що обмовив Сенцова і терористичної організації з їхньою участю в Криму не було. Правозахисний центр «Меморіал» визнав Афанасьєва, Сенцова і Кольченко політичними в’язнями.

About the author /


ваша думка:

@Правда України

Про видання

"Правда України" створена українцями і присвячена Україні та всім проблемам, які на жаль, зараз є в Україні. Кожен може опублікувати тут свої думки, статті, вірші, прозу, пісні, фото, відео.

Підтримайте нас, будь ласка: