У Німеччині збільшилася кількість прохань про притулокВлада Німеччини заявляє, що число охочих отримати притулок в Німеччині зросло в першому кварталі цього року більш ніж у два рази порівняно з тим же періодом минулого року.

Офіційні дані, опубліковані 8 квітня, демонструють, що за три місяці 2016 року було подано 180 тисяч прохань мігрантів, що прибули в країну. У перші три місяці минулого року таких прохань було 85 тисяч.

Міністр внутрішніх справ Німеччини Томас де Мезьєр зазначив, що зростання заявок на надання притулку сталося на тлі зниження чисельності мігрантів, які прибули в країну з січня по березень. Міністр пояснив цю різницю тим, що міграційні органи обробляли не тільки нові заяви 2016 року, а й ті, що чекали своєї черги з минулого року.

Минулорічний наплив мігрантів до Німеччини оцінюють у 1 мільйон 100 тисяч. Багато мігрантів реєструються за адресою тимчасових притулків, де вони протягом тижнів і місяців очікують відповіді влади на свої прохання.

About the author /


ваша думка:

@Правда України

Про видання

"Правда України" створена українцями і присвячена Україні та всім проблемам, які на жаль, зараз є в Україні. Кожен може опублікувати тут свої думки, статті, вірші, прозу, пісні, фото, відео.

Підтримайте нас, будь ласка: