Припинення транзиту українських кондитерських виробів до Азії ініціював Росспоживнагляд – російські митникиРішення про призупинення транзиту російською територією українських кондитерських виробів до країн Центральної Азії ініціювала Федеральна служба з нагляду в галузі захисту прав споживачів і добробуту людини (Росспоживнагляд). Про це російські інформагенції повідомляють 9 квітня із посиланням на чиновницю Федеральної митної служби Катерину Анчипорову.

«Ми вже за їхнім (Росспоживнагляду – ред.) листом створили своє розпорядження. Ще минулого тижня прийшов лист», – проінформувала Анчипорова.

Раніше керівник асоціації «Укркондпром» Олександр Балдинюк заявив, що Росія повністю перекрила транзит українських солодощів. За його словами, які наводить «Європейська правда», російські митники повертають українські вагони з цукерками й печивом, які призначалися для споживачів у Центральній Азії.

6 квітня «Укркондпром» повідомив, що Росія частково перекрила транзит українських солодощів до Грузії та Азербайджану.

About the author /


ваша думка:

@Правда України

Про видання

"Правда України" створена українцями і присвячена Україні та всім проблемам, які на жаль, зараз є в Україні. Кожен може опублікувати тут свої думки, статті, вірші, прозу, пісні, фото, відео.

Підтримайте нас, будь ласка: