Байден і Яценюк: реформи в Україні повинні бути незворотнимиВіце-президент США Джо Байден і прем’єр-міністр України Арсеній Яценюк під час телефонної розмови погодилися, що реформи в Україні повинні бути незворотними.

Як повідомляє прес-служба Білого дому, сьогодні вранці Байден провів телефонну розмову з Яценюком, який оголосив сьогодні про свій намір піти з посади прем’єр-міністра. 

У Білому домі зазначають, що політики також домовилися про важливість створення нового Кабміну і наміру впроваджувати необхідні реформи, зокрема ті, які рекомендовані МВФ і Євросоюзом. 

За повідомленням, Байден привітав досягнення Кабміну за останні два роки, зокрема, кроки на впроведення необхідних економічних реформи, підписання Угоди про асоціацію між Україною та ЄС і роботу щодо підвищення енергетичної незалежності. 

Сьогодні, близько 16:00, прем’єр-міністр Арсеній Яценюк заявив про рішення скласти повноваження прем’єра. Він додав, що 12 квітня відповідне подання буде внесено до Верховної Ради.

У лютому Верховна Рада не змогли проголосувати за резолюцію недовіри уряду на чолі з Яценюком. Дискусії про необхідність відставки Яценюка продовжувалися.

Відповідно до чинного законодавства, відставка уряду настає внаслідок ухвалення Верховною Радою резолюції недовіри, а також відставки прем’єра. Рада розглядає питання про відставку прем’єра не пізніше ніж на десятий день після надходження відповідної заяви. 

About the author /


ваша думка:

@Правда України

Про видання

"Правда України" створена українцями і присвячена Україні та всім проблемам, які на жаль, зараз є в Україні. Кожен може опублікувати тут свої думки, статті, вірші, прозу, пісні, фото, відео.

Підтримайте нас, будь ласка: