Бурбак відкидає можливість створення коаліції з представниками «Опозиційного блоку»Лідер парламентської фракції «Народного фронту» Максим Бурбак відкидає можливість створення коаліції з представниками «Опозиційного блоку». Про це він заявив в коментарі Радіо Свобода. 

«Ми відкриті до всіх демократичних фракцій – «Батьківщина», Радикальна партія Олега Ляшка і«Самопоміч». Але жодних коаліцій з «Опозиційним блоком» чи депутатами, які були скомпрометовані, які голосували за закони 16 січня», – сказав він. 

Сьогодні прем’єр-міністр Арсеній Яценюк заявив про рішення скласти повноваження прем’єра. Він додав, що 12 квітня відповідне подання буде внесено до Верховної Ради. І у «Блоці Порошенка», і в «Народному фронті» вже заявили, що 12 квітня депутати можуть затвердити новий склад Кабміну. 

Наприкінці березня з’явилися повідомлення, що «Блок Петра Порошенка» і «Народний фронт» ведуть переговори з позафракційними депутатами про входження до їхнього складу, щоб можна було створити коаліцію лише з цих двох фракцій. Станом на 10 квітня, за даними сайту Верховної Ради, ці дві фракції разом налічували 222 голоси. Для створення коаліції потрібно принаймні 226 депутатів.

У лютому з коаліції вийшли фракції «Самопоміч» і «Батьківщина». Фракція Радикальної партії Олега Ляшка теж вийшла з коаліції. 

 

About the author /


ваша думка:

@Правда України

Про видання

"Правда України" створена українцями і присвячена Україні та всім проблемам, які на жаль, зараз є в Україні. Кожен може опублікувати тут свої думки, статті, вірші, прозу, пісні, фото, відео.

Підтримайте нас, будь ласка: