Афганські таліби оголосили «весняний наступ»Афганські таліби заявили про початок так званого «весняного наступу» своїх сил. В електронному листі від 12 квітня бойовики заявили, що починають наступ з 5-ї ранку за місцевим часом.

Бойовики у своїй заяві зазначили, що вводять «джихад проти окупантів США, що є їх священним обов’язком у 15-річній війні».

Угруповання «Талібан» заявило про наступальну кампанію під назвою «Операція» на честь лідера талібів Мулли Мохаммада Омара, який загинув у 2013 році.

З новим лідером талібів Муллою Ахтаром Мансуром почалася нова фаза ескалації війни в Афганістані. Торік під його керівництвом на декілька днів було захоплене велике північне місто Кундуз.

11 квітня через таліба-смертника на мотоциклі на сході Афганістану загинули щонайменше 12 армійських новобранців, що їхали в автобусі. Через декілька годин через схожу атаку загинули ще двоє людей в столиці Кабулі.

About the author /


ваша думка:

@Правда України

Про видання

"Правда України" створена українцями і присвячена Україні та всім проблемам, які на жаль, зараз є в Україні. Кожен може опублікувати тут свої думки, статті, вірші, прозу, пісні, фото, відео.

Підтримайте нас, будь ласка: