Військових США попередять про аполітичність перед президентськими виборамиГолова Об’єднаного комітету начальників штабів США, генерал Джозеф Данфорд заявив, що американські військові будуть попереджені про аполітичність в час, коли передвиборчі перегони у США перебувають в розпалі. Генерал готує цього тижня звернення солдатам із проханням залишатися поза політикою, повідомив телеканалу CNN 11 квітня його речник Грег Хікс.

Лист буде адресований представникам усіх американських збройних сил – від командування до рядових офіцерів.

Данфорд «нагадає військам про необхідність залишатися аполітичним, щоб підтримувати довіру і впевненість американців», додав речник.

Звернення до вояків з’явиться після того, як кілька військових чиновників США опитали з приводу того, чи згодні вони з думкою, озвучених кандидатів-республіканців у президенти. Зокрема, йдеться про заклики Теда Круза про «килимове бомбардування» районів Сирії та Іраку, а також коментарі Дональда Трампа, що терористів «треба топити».

Президентські вибори у США відбудуться 8 листопада.

About the author /


ваша думка:

@Правда України

Про видання

"Правда України" створена українцями і присвячена Україні та всім проблемам, які на жаль, зараз є в Україні. Кожен може опублікувати тут свої думки, статті, вірші, прозу, пісні, фото, відео.

Підтримайте нас, будь ласка: