Президент Туреччини поскаржився в прокуратуру на німецького комікаПрезидент Туреччини Реджеп Тайїп Ердоган подав скаргу проти коміка, який декламував сатиричний вірш про нього на німецькому телеканалі ZDF. Про це повідомили прокурори міста Майнц.

У своїй заяві від 11 квітня вони сказали, що Ердоган поскаржився на комедіанта Яна Боемермана, який висміяв турецького лідера в ефірі як «професійного ідіота» і запропонував йому вступити в статеві контакти з тваринами.

Турецький уряд раніше назвав вірш неприйнятним і сказав, що Боемерман, ведучий нічного шоу Neo Magazin Royale, має бути покараний за образу глави держави.

Прес-секретар німецького уряду Штефен Зайберт 11 квітня заявив, що свобода слова й художнього вираження не є предметом переговорів.

Прокурори Майнца вже розпочали розслідування щодо Боемермана та ZDF за підозрою в злочині, пов’язаному з «образою органів іноземних держав та їхніх представників» після того, як надійшли скарги від понад 20 людей. Скаргу Ердогана розглянуть відповідно до законних процедур.

Ефір на телеканалі ZDF, який спричинив дипломатичну суперечку між Берліном та Анкарою, відбувся 31 березня.

About the author /


ваша думка:

@Правда України

Про видання

"Правда України" створена українцями і присвячена Україні та всім проблемам, які на жаль, зараз є в Україні. Кожен може опублікувати тут свої думки, статті, вірші, прозу, пісні, фото, відео.

Підтримайте нас, будь ласка: