Єврокомісар Ган закликає Україну не зволікати зі створенням нового урядуКомісар з питань розширення ЄС Йоганес Ган закликає Україну не зволікати зі створенням нового уряду. Про це він заявив 12 квітня в інтерв’ю Радіо Свобода.

«Чекає на виконання багато необхідної роботи: зокрема, ухвалення законів, що надали б можливість підтримки України з боку МВФ, це реформа правової системи, – сказав Ган, зазначивши, що новий уряд «потребує людей, орієнтованих на реформи».

«Залишається надія громадян, що були на Євромайдані, на державу, орієнтовану на демократичні реформи. Саме з цим меседжем я поїду наступного тижня до Києва», – наголосив Йоганес Ган.

Очікувалося, що 12 квітня Верховна Рада України розгляне питання відставки прем’єр-міністра Арсенія Яценюка та новий склад Кабміну, проте цього так і не сталося.

Як повідомив заступник голови фракції «Блок Петра Порошенка» Олексій Гончаренко, Верховна Рада може розглянути питання призначення нового Кабміну у середу чи у четвер. За його словами, досі не узгоджені кандидатури на посади міністрів економіки, енергетики, культури.

Тим часом у Верховній Раді зареєстрували проект постанови про ухвалення заяви про відставку прем’єр-міністра Яценюка, який подав у відставку 10 квітня.

About the author /


ваша думка:

@Правда України

Про видання

"Правда України" створена українцями і присвячена Україні та всім проблемам, які на жаль, зараз є в Україні. Кожен може опублікувати тут свої думки, статті, вірші, прозу, пісні, фото, відео.

Підтримайте нас, будь ласка: