Російські винищувачі облетіли есмінець США у Балтійському моріВійськове керівництво США заявляє, що есмінець Військово-морських сил США, який перебуває у водах Балтійського моря, цього тижня став об’єктом «надзвичайно близьких» обльотів російських літаків.

За повідомленням американської сторони, російські Су-24 не були озброєні, але пролетіли так близько до есмінця США і на такій малій висоті, що створили «хвилі у воді».

Американські військові також зазначили, що російський гелікоптер Kа-27 облетів кілька разів навколо есмінця і з нього були зроблені знімки.

Обидва інциденти сталися 12 квітня у міжнародних водах.

Російська сторона поки що цей інцидент не коментувала.

Наразі американський есмінець Donald Cook перебуває у Балтійському морі після того, як 11 квітня він вийшов з порту у Польщі.

Подібний інцидент з цим же американським військовим кораблем стався у квітні 2014 року у міжнародних водах Чорного моря, тоді російські винищувачі також впритул наблизилися до нього.

About the author /


ваша думка:

@Правда України

Про видання

"Правда України" створена українцями і присвячена Україні та всім проблемам, які на жаль, зараз є в Україні. Кожен може опублікувати тут свої думки, статті, вірші, прозу, пісні, фото, відео.

Підтримайте нас, будь ласка: