Ціни на нафту зросли після повідомлення про домовленості між Москвою та Ер-РіядомЦіни на нафту 12 квітня піднялися до найвищого рівня у 2016 року після того, як російська інформагенція повідомила про досягнення угоди між Росією та Саудівською Аравією про замороження видобутку.

Російський «Інтерфакс» посилаючись на дипломатичні джерела у Досі, повідомив, що Москва та Ер-Ріяд досягли консенсусу щодо замороження видобутку нафти.

На тлі заяв про реальність угоди між Росією та ОПЕК у квітні ціна нафти почала зростати.

17 квітня представники Росії та Організація країн-експортерів нафти (ОПЕК) мають зустрітися у Досі, столиці Катару. Як очікують, результатом зустрічі можуть стати домовленості щодо замороження видобутку нафтиза для зниження її надлишку, що спонукає до зниження цін.

Через перенасичення ринку скорочується також видобуток на родовищах сланцевої нафти у США, але цей параметр може діяти і у зворотному напрямку – у разі продовження зростання цін сланцевий видобуток може бути відновлений швидше, ніж на традиційних родовищах.

About the author /


ваша думка:

@Правда України

Про видання

"Правда України" створена українцями і присвячена Україні та всім проблемам, які на жаль, зараз є в Україні. Кожен може опублікувати тут свої думки, статті, вірші, прозу, пісні, фото, відео.

Підтримайте нас, будь ласка: