Клінтон і Сандерс провели дебати перед праймеріз в Нью-ЙоркуПретенденти в президенти США від Демократичної партії сенатор від штату Вермонт Берні Сандерс і екс-держсекретар Гілларі Клінтон взяли участь у дебатах в Брукліні 14 квітня, різко розкритикувавши позиції одне одного перед планованими первинними виборами (праймеріз) в штаті Нью-Йорк 19 квітня.

74-річний Сандерс, який називає себе демократичним соціалістом, апелював до Клінтон про отримання нею грошей з Уолл-стріт і підтримку війни США в Іраку 2003 року.

68-річна Клінтон, у свою чергу, звинуватила Сандерса у кампанії-«одноденці», заявивши, що критикам його штабу стосовно неї бракує глибоких знань у сфері політики.

Дебати в певний момент стали настільки палкими, що модератор телеканалу CNN сказав кандидатам: «Якщо ви обоє кричатимете одне на одного, глядачі не зможуть нікого з вас почути».

11 квітня були опубліковані дані опитування громадської думки, замовленого Assоciated Press і GfK, згідно з якими кількість американців, які можуть проголосувати чи розглянуть варіант віддачі свого голосу за Берні Сандерса зросла. Так, з-поміж понад тисячі респондентів, опитаних 31 березня-4 квітня, 21% заявив, що, напевно, голосуватиме за Сандерса і 41% – що розглянуть таку можливість. Гілларі Клінтон, яка вважається лідером у змаганні демократів зібрала загалом 50% голосів опитаних. 

About the author /


ваша думка:

@Правда України

Про видання

"Правда України" створена українцями і присвячена Україні та всім проблемам, які на жаль, зараз є в Україні. Кожен може опублікувати тут свої думки, статті, вірші, прозу, пісні, фото, відео.

Підтримайте нас, будь ласка: