Протести в Македонії: через кидане в поліцію каміння 5 силовиків поранені, 1 активіст затриманийПротестувальники у Македонії, розгнівані рішенням президента Ґеорґе Іванова зупинити слідство стосовно посадовців, пов’язаних зі скандалом щодо прослуховування, продовжують залишатися біля урядових будівель у Скоп’є. 14 квітня активісти, які вимагають відставки Іванова і замороження підготовки до парламентських виборів 5 червня, кидали каміння і фаєри в поліцію, яка охороняла місце проведення акції правлячої націоналістичної партії ВМРО-DPMNE. 

За даними влади, в п’ятьох поліцейських влучило каміння і вони зазнали поранень, одного демонстранта затримали.

Протести в Македонії переросли в насильницькі днем раніше, коли демонстранти розгромили приміщення офісів, використовуваних командою Іванова.

Європейський союз і Державний департамент США розкритикували рішення Іванова призупинити кримінальне переслідування щодо 56 представників влади та опозиції, які були фігурантами справи щодо просування.

В прокуратурі Македонії 14 квітня заявили, що продовжуватимуть розслідування скандалу з прослуховування телефонних розмов, зокрема заяви про масштабне розкрадання державних коштів.

About the author /


ваша думка:

@Правда України

Про видання

"Правда України" створена українцями і присвячена Україні та всім проблемам, які на жаль, зараз є в Україні. Кожен може опублікувати тут свої думки, статті, вірші, прозу, пісні, фото, відео.

Підтримайте нас, будь ласка: