Американці витратять на податки в 2016 році на 20% більше, ніж на житло, одяг і продукти харчування

Американці витратять на податки в 2016 році на 20% більше, ніж на житло, одяг і продукти харчування, разом узяті, пише MarketWatch з посиланням на дослідження дослідницької організації Tax Foundation.

За оцінками експертів організації, витрати громадян США на продукти у поточному році складуть $1,6 трлн, на житло – $2,1 трлн, на одяг – $360 млрд, або в сукупності $4,1 трлн.

Тим часом податкові відрахування приватних осіб у федеральний бюджет складуть $3,3 трлн, у бюджети штатів і місцевих органів влади – $1,6 трлн, в цілому – $4,9 трлн.

Разом з тим в середньому податки американців складають меншу частку їхніх доходів, ніж у середньому по світу, показує дослідження Pew Research. Так, самотній і бездітний американець, який отримує середню по країні зарплату ($50 тис. на рік в 2014 році) витрачає на податки 24,8% доходів проти 27,3% у середньому в 39 країнах світу, дані з яких були використані у дослідженні.

About the author /


ваша думка:

@Правда України

Про видання

"Правда України" створена українцями і присвячена Україні та всім проблемам, які на жаль, зараз є в Україні. Кожен може опублікувати тут свої думки, статті, вірші, прозу, пісні, фото, відео.

Підтримайте нас, будь ласка: