Близько 200 одеситів у суботу взяли участь у мітингу за відставку міського голови Геннадія Труханова

Близько 200 одеситів у суботу взяли участь у мітингу за відставку міського голови Геннадія Труханова. Організатори пікету оголосили, що їхня акція безстрокова. Біля міськради вже встановили намети та принесли шини.

Мітингувальники вимагають від правоохоронців детальної перевірки інформації щодо російського громадянства Труханова та реєстрації ним офшорних компаній.

В акції взяв участь і депутат Верховної Ради сьомого та восьмого скликань Єгор Фірсов. Раніше цього тижня саме він оприлюднив кілька відсканованих копій документів, які, на його думку, є доказами того, що міський голова Одеси є громадянином Росії. Фірсов повідомив, що вимагатиме від влади в Києві реакції та розслідування цієї справи.

«Одесі потрібна стабільна проукраїнська влада. А загроза сепаратизму, корупція і відверті проросійські погляди мера – це виклик», – заявив він.

Інформацію про подвійне громадянство та офшорні компанії Геннадія Труханова поширили журналісти в рамках розслідування, яке базувалося на документах компанії Mossack Fonseca, переданих німецькому виданню Süddeutsche Zeitung.

Натомість сам міський голова Одеси неодноразово заперечував наявність російського громадянства та стверджував, що має лише український паспорт.

В СБУ раніше не змогли з’ясувати, чи має мер Одеси Геннадій Труханов подвійне громадянство, і 7 квітня порадили виконувачу обов’язків заступника голови Одеської ОДА Олександрові Боровику звертатися щодо цього до структур, які займаються цими питаннями.

About the author /


ваша думка:

@Правда України

Про видання

"Правда України" створена українцями і присвячена Україні та всім проблемам, які на жаль, зараз є в Україні. Кожен може опублікувати тут свої думки, статті, вірші, прозу, пісні, фото, відео.

Підтримайте нас, будь ласка: