МЗС рекомендує українцям утриматися від подорожей до деяких префектур ЯпоніїМіністерство закордонних справ рекомендує українцям утриматися від подорожей в Японію, зокрема до префектур Кумамото і Оіта.

Як повідомляє департамент консульської служби, у зв’язку з землетрусом і вторинними поштовхами на південному острові Кюсю в Японії МЗС рекомендує утриматися від подорожей до префектур Кумамото і Оіта.

Напередодні у МЗС повідомили, що після другого землетрусу в Японії деякі громадяни України перебувають в евакуаційному центрі. За даними дипломатів, серед загиблих і постраждалих в результаті землетрусів у Японії громадян України немає.

Через землетрус 14 квітня на південному заході японського острова Кюсю загинуло 9 людей, понад тисячу були поранені. За останніми даними, унаслідок другого землетрусу, магнітудою 7,3, який стався вранці 16 квітня, загинули щонайменше 32 людей і 1000 отримали поранення. Епіцентри обох землетрусів були відносно неглибоко – близько 10 кілометрів до поверхні, що в таких випадках призводить до серйозних струсів та руйнувань.

Японія є однією з найбільш сейсмічно активних країн світу.

About the author /


ваша думка:

@Правда України

Про видання

"Правда України" створена українцями і присвячена Україні та всім проблемам, які на жаль, зараз є в Україні. Кожен може опублікувати тут свої думки, статті, вірші, прозу, пісні, фото, відео.

Підтримайте нас, будь ласка: