ООН: в Афганістані з початку року загинули 600 цивільних, поранених понад тисячаОрганізація Об’єднаних Націй повідомляє про 600 жертв серед цивільного населення під час війни в Афганістані в першому кварталі цього року, що на 13 відсотків менше в порівнянні з першими трьома місяцями 2015 року.

За останніми даними, опублікованими Місією ООН в Афганістані 17 квітня, кількість поранених середцивільних зросла на 11 відсотків– до 1343 людей за той же період.

У доповіді зазначається, що активізація бойових дій в населених районах викликала збільшення на 29 відсотків дітей-жертв і на 5 відсотків збільшення втрат серед жінок.

За оцінками ООН, 60 відсотків втрат були викликані антиурядовими силами, але відзначається зростання тих жертв, які викликані силами безпеки через використання вибухової зброї, такої як міномети і гранати.

Ці дані опубліковані через кілька днів після того, як таліби оголосили про початок свого щорічного весняного наступу.

About the author /


ваша думка:

@Правда України

Про видання

"Правда України" створена українцями і присвячена Україні та всім проблемам, які на жаль, зараз є в Україні. Кожен може опублікувати тут свої думки, статті, вірші, прозу, пісні, фото, відео.

Підтримайте нас, будь ласка: