Верховний суд США розгляне указ Обами щодо захисту мігрантів від депортаціїВерховний суд США 18 квітня планує заслухати аргументи розпорядження президента Барака Обами щодо захисту мільйонів нелегальних мігрантів від депортації.

Суд головним чином має визначити чи потрібне розпорядженню Обами схвалення Конгресу і чи має право влада штатів через суд скасовувати рішення федерального уряду про прийом мігрантів.

Суд нижчої інстанції вже скасував раніше указ, який Обама підписав в 2014 році, коли Конгрес не схвалив міграційних реформ.

Якщо розпорядження Обами залишиться в силі, то це означатиме легалізацію зокрема мігрантів, які прибули до США нелегально, але в яких народилися тут діти, що, за законом, є громадянами США.

Рішення суду може вплинути на міграційну політику США і, ймовірно, знову розпалити дебати з цього приводу під час президентської виборчої кампанії у США.

About the author /


ваша думка:

@Правда України

Про видання

"Правда України" створена українцями і присвячена Україні та всім проблемам, які на жаль, зараз є в Україні. Кожен може опублікувати тут свої думки, статті, вірші, прозу, пісні, фото, відео.

Підтримайте нас, будь ласка: