Гройсман анонсував перше засідання нового уряду на 20 квітняПерше засідання новообраного уряду відбудеться у середу, 20 квітня. Про це повідомив у відео на сторінці в Facebook прем’єр-міністр України Володимир Гройсман.

«За ці декілька днів я вивчаю стан справ в країні, провів ряд зустрічей щодо фінансів, економіки, доріг, ліків, щодо впровадження реформи державної служби. Завдань на сьогодні є дуже багато, але я розумію, що ми маємо бути результативними і швидкими. Ми готуємо сьогодні перше засідання уряду, яке відбудеться у середу», – сказав Гройсман.

Прем’єр заявив, що буде «у постійному діалозі» з громадянами і висловив побажання чути побажання і пропозиції від суспільства.

14 квітня Верховна Рада обрала новим прем’єр-міністром Володимира Гройсмана, задовольнивши прохання Арсенія Яценюка про відставку. Також парламент проголосував за персональний склад нового уряду України і з третьої спроби затвердив програму діяльності Кабінету міністрів.

About the author /


ваша думка:

@Правда України

Про видання

"Правда України" створена українцями і присвячена Україні та всім проблемам, які на жаль, зараз є в Україні. Кожен може опублікувати тут свої думки, статті, вірші, прозу, пісні, фото, відео.

Підтримайте нас, будь ласка: