Голова МЗС пообіцяв повернути Нідерландам знайдені картиниМіністр закордонних справ України Павло Клімкін повідомив, що картини, викрадені з музею в Нідерландах і знайдені в Україні, повернуть до Нідерландів.

За словами міністра, які цитує агентство «Інтерфакс-Україна», це має відбутися відповідно до встановлених процедур: «спочатку експертиза, потім спільна з нідерландцями експертиза, а потім за відповідною процедурою картини передаватимуть».

«Дуже сподіваюся, що коли-небудь ми разом із нідерландцями зможемо побачити ці картини», – сказав Клімкін на зустрічі з представниками бізнесу, організованій Європейською бізнес-асоціацією в Києві.

За його словами, решта картин, крім уже знайдених чотирьох, перебувають, за деякою інформацією, на окупованій частині Донбасу, «можливо, під контролем російських кримінальних угруповань».

Минулого тижня, 14 квітня, голова Служби безпеки України Василь Грицак повідомив, що СБУ знайшла чотири з картин, що були викрадені з Західнофризького музею в місті Гоорні в Нідерландах і, за повідомленнями, з’явилися в Україні. Загалом, як повідомляли, з музею викрали 24 картини. Їхні сліди з’явилися на Донбасі і стали предметом спекуляцій: стверджували, зокрема, що вони перебувають у руках українських добровольчих збройних формувань, хоча, з іншого боку, була інформація, що їх переховують на окупованій частині території сходу України.

About the author /


ваша думка:

@Правда України

Про видання

"Правда України" створена українцями і присвячена Україні та всім проблемам, які на жаль, зараз є в Україні. Кожен може опублікувати тут свої думки, статті, вірші, прозу, пісні, фото, відео.

Підтримайте нас, будь ласка: