Міністр культури Нищук запевнив, що віце-прем’єр Кириленко не впливатиме на його роботуНовий міністр культури Євген Нищук заперечно відповів на запитання, чи буде його безпосереднім керівником віце-прем’єр-міністр із гуманітарних питань В’ячеслав Кириленко, який до цього очолював Міністерство культури.

«Наш керівник – прем’єр-міністр Володимир Гройсман, а технічні моменти куруватиме віце-прем’єр Павло Розенко», – заявив Нищук в ефірі Радіо Свобода.

«Ми пливемо в одному човні з В’ячеславом Анатолійовичем. І я вважаю, що зараз немає часу на з’ясування стосунків. Прем’єр-міністр зробив певний комплімент, я вважаю, для сфери культури, коли вголос сказав, що він сам куруватиме питання культури, зокрема міністерство. А суто технічно ми будемо проходити урядові рішення під куруванням Павла Розенка», – розповів Євген Нищук.

Відео: Радіо Свобода онлайн

2014 року він уже очолював Міністерство культури України. На цій посаді Нищука змінив В’ячеслав Кириленко, якого критикувала громадськість, вимагаючи його відставки. Проти Кириленка також виступали деякі митці.

14 квітня 2016 року Євген Нищук знову став міністром культури.

About the author /


ваша думка:

@Правда України

Про видання

"Правда України" створена українцями і присвячена Україні та всім проблемам, які на жаль, зараз є в Україні. Кожен може опублікувати тут свої думки, статті, вірші, прозу, пісні, фото, відео.

Підтримайте нас, будь ласка: