Порошенко розраховує на розгляд Радою законопроектів щодо співпраці з МВФ 21 квітняПрезидент України Петро Порошенко розраховує, що Верховна Рада вже цього четверга, 21 квітня, проголосує за законопроекти, необхідні для продовження співпраці з Міжнародним валютним фондом.

«Дуже сподіваюся, що ті закони, які спрямовані на поліпшення співпраці з МВФ та виконання зобов’язань щодо меморандуму, ми зможемо побачити вже цього четверга на порядку денному сесії», – заявив він на засіданні Національної ради реформ. 

Порошенко зазначив, що «уряд та коаліція продемонстрували рішучий намір реалізовувати ці зобов’язання».

Напередодні директор-розпорядник МВФ Крістін Лаґард заявила, що місія Міжнародного валютного фонду найближчим часом відвідає Україну. Про це повідомило посольство України в США за підсумками зустрічі Лаґард з українською делегацією на Весняних зборах керівників МВФ і Світового банку у Вашингтоні.

У квітні 2014 року МВФ схвалив програму фінансової допомоги Україні на суму близько 17 мільярдів доларів. До Києва вже надійшли два транші допомоги. 

В грудні 2015 року Верховна Рада ухвалила державний бюджет на 2016 рік. Ухвалення бюджету є важливою складовою для отримання наступного траншу за програмою розширеного фінансування з боку МВФ на суму 1,7 мільярда доларів у рамках чотирирічної програми співпраці загальним обсягом 17,5 мільярдів доларів.

About the author /


ваша думка:

@Правда України

Про видання

"Правда України" створена українцями і присвячена Україні та всім проблемам, які на жаль, зараз є в Україні. Кожен може опублікувати тут свої думки, статті, вірші, прозу, пісні, фото, відео.

Підтримайте нас, будь ласка: