У Мінкульті пообіцяли реорганізацію і новий департаментНовий міністр культури Євген Нищук планує в найкоротші терміни реорганізувати міністерство, яке має позбутися деяких функцій, натомість з’явиться новий департамент.

Як розповів він в ефірі Радіо Свобода, про необхідність змін він зрозумів у проміжку між своїми міністерськими каденціями.

«Я відчув, що мистецьке професійне середовище, громадські організації, які мають дуже багато креативу, напрацювань і великої волі до діяльності, існують в одному світі, а управлінська система існує в іншому. І тому цього функціоналу, суто технічного – розподіляти кошти і бути там наглядачем, у національних колективах – треба позбутися», – розповів Євген Нищук.

Відео: Радіо Свобода онлайн

Водночас новий міністр анонсує створення у відомстві нового департаменту.

«Я хочу внести другу функцію, це функція… створення нового департаменту, департаменту стратегування, департаменту сучасних креативних індустрій, сучасного мистецтва. І очевидно, що шляхом реорганізації я буду намагатися якомога швидше це зробити. В найближчий термін, бо всі знають, що з 1 травня вступає в силу закон про державну службу», – зазначив Нищук.

Після перемоги Майдану, з лютого по грудень 2014 року за прем’єрства Арсенія Яценюка, Євген Нищук очолював Міністерство культури. Після переформатування уряду на цій посаді його змінив В’ячеслав Кириленко. 14 квітня 2016 року Євген Нищук знову став міністром культури, тепер вже в уряді Володимира Гройсмана.

About the author /


ваша думка:

@Правда України

Про видання

"Правда України" створена українцями і присвячена Україні та всім проблемам, які на жаль, зараз є в Україні. Кожен може опублікувати тут свої думки, статті, вірші, прозу, пісні, фото, відео.

Підтримайте нас, будь ласка: