У НАТО пообіцяли обговорити з Росією небезпечну поведінку російських військових льотчиківГенеральний секретар НАТО Єнс Столтенберґ повідомив, що Північноатлантичний союз обговорить із Росією в перебігу першої за останні два роки зустрічі, серед іншого, також небезпечну поведінку російських військових льотчиків.

За його словами, така небезпечна й непрофесійна поведінка пілотів російських бойових літаків «наголошує на необхідності мати відкриті канали військового зв’язку, щоб досягти передбачуваності і зменшення ризиків».

Зустріч на рівні послів у середу, 20 квітня відбудеться після двох інцидентів, що сталися минулого тижня над міжнародними водами в Балтійському морі: в одному з них російські бойові літаки здійснили небезпечний обліт американського есмінця, в іншому російський винищував здійснював, за словами США, хаотичні й агресивні маневри за лічені метри від американського літака-розвідника.

Ця зустріч Ради НАТО – Росія у Брюсселі стане першою, відколи Північноатлантичний союз припинив усю практичну співпрацю з Росією у квітні 2014 року через окупацію Москвою українського Криму й претензії на анексію півострова. Але в НАТО наголошують, що йдеться лише про певний політичний діалог із Росією, а про повернення до нормальних відносин попередніх часів не може бути й мови.

About the author /


ваша думка:

@Правда України

Про видання

"Правда України" створена українцями і присвячена Україні та всім проблемам, які на жаль, зараз є в Україні. Кожен може опублікувати тут свої думки, статті, вірші, прозу, пісні, фото, відео.

Підтримайте нас, будь ласка: