Кабмін затвердив створення Міністерства з тимчасово окупованих територійКабінет міністрів вирішив створити Міністерство з питань тимчасово окупованих територій і внутрішньо переміщених осіб.

Фонду держмайна України доручено внести пропозиції щодо розміщення міністерства.

Раніше главою цього нового відомства обрали Вадима Черниша, який до цього очолював Держагентство з питань відновлення Донбасу. 

14 квітня Верховна Рада затвердила новий склад українського уряду на чолі з екс-спікером Володимиром Гройсманом.

Після анексії Росією Криму Росією на початку 2014 року, в Херсоні функціонує постійне представництво президента України в Криму. Також створено офіс уповноваженого у справах кримськотатарського народу, який очолює Мустафа Джемілєв.

Верховна Рада України офіційно оголосила 20 лютого 2014 року початком тимчасової окупації Криму і Севастополя Росією. Міжнародні організації визнали окупацію і анексію Криму незаконними і засудили дії Росії. Країни Заходу ввели низку економічних санкцій. Росія заперечує окупацію півострова і називає це «відновленням історичної справедливості».

Бойові дії на частині сходу України тривають із квітня 2014 року. Частину Донецької таЛуганської областей наразі контролюють проросійські бойовики. 

Нині, згідно з реєстром Мінсоцполітики, в Україні 1 мільйон 700 тисяч вимушених переселенців.

 

About the author /


ваша думка:

@Правда України

Про видання

"Правда України" створена українцями і присвячена Україні та всім проблемам, які на жаль, зараз є в Україні. Кожен може опублікувати тут свої думки, статті, вірші, прозу, пісні, фото, відео.

Підтримайте нас, будь ласка: