Запорізькі волонтери передали пересувну стоматологію для військових у зоні операції на сходіПредставники Благодійного фонду «Укроп Дентал» відправили з Запоріжжя до зони воєнної операції на частині Донбасу пересувний стоматологічний кабінет, обладнаний коштами волонтерів. Його зроблено основі військового авта ГАЗ-66 і передано штатним військовим лікарям 55-ї окремої артбригади, що базується в Запоріжжі. У пересувному кабінеті встановлено все необхідне стоматологічне обладнання, зокрема й рентген-апарат.

«Є дві окремі кімнати. Одна буде для стерилізації, де будуть автоклави і все інше. Друга кімната – це повністю стаціонарне стоматологічне крісло. рентген-апарат. Особливість цієї машини – в більшій зручності. Автомобіль був досить довго стояв – довелося замінити багато, відремонтувати двигун. Технічна робота зайняла місяць. Десь тиждень пішов на фарбування. І орієнтовно півтора місяця пішло на саму установку обладнання», – розповів волонтер Василь Мезенцев.

Раніше волонтери вже обладнали одне таке авто для однієї з військових частин. Окрім того, активісти обладнали та організували роботу на передовій двох волонтерських пересувних стоматологій. У мобільних кабінетах вахтовим методом працюють волонтери-лікарі зі всієї України.

About the author /


ваша думка:

@Правда України

Про видання

"Правда України" створена українцями і присвячена Україні та всім проблемам, які на жаль, зараз є в Україні. Кожен може опублікувати тут свої думки, статті, вірші, прозу, пісні, фото, відео.

Підтримайте нас, будь ласка: