Росіянин, визнаний винним у наркоторгівлі, подаватиме апеляцію до Верховного суду СШАРосійський пілот Костянтин Ярошенко, ув’язнений у США за звинуваченнями в наркоторгівлі, звертатиметься до Верховного суду з апеляцією. Про це заявили адвокати Ярошенка.

Апеляційний суд другої інстанції 20 квітня відхилив аргументи захисту, які підтримував російський уряд, і залишив чинним вирок суду нижчої інстанції. 

«Ми вважаємо це рішення необґрунтованим, і прагнутимемо його перегляду, навіть якщо це вимагатиме оскарження у Верховному суді США», – заявив адвокат Олексій Тарасов російському державному телеканалу «Россия-24».

Ярошенко нині засуджений до 20 років позбавлення волі. Він був заарештований у Ліберії 28 травня 2010 року за звинуваченням у плануванні перевезення великої партії кокаїну. Ярошенко був депортований до Сполучених Штатів, вирок був оголошений 7 вересня 2011 року.

About the author /


ваша думка:

@Правда України

Про видання

"Правда України" створена українцями і присвячена Україні та всім проблемам, які на жаль, зараз є в Україні. Кожен може опублікувати тут свої думки, статті, вірші, прозу, пісні, фото, відео.

Підтримайте нас, будь ласка: