У Бельгії висунули звинувачення підозрюваному в терактах у ПарижіСуддя в Бельгії оголосив підозрюваному в участі в терористичних актах у Парижі минулої осені Салахові Абдесламу звинувачення у спробі вбивства працівників поліції під час перестрілки минулого місяця у Брюсселі.

Йдеться про події 15 березня в одному з районів Брюсселя, коли поліція прибула обшукати, як вважали, порожнє помешкання підозрюваних у терактах і наразилася на обстріл. Тоді зазнали легких поранень четверо працівників поліції, був застрелений підозрюваний родом із Алжиру, а на місці події знайшли відбитки пальців Абдеслама, який утік. Його затримали через кілька днів на іншій схованці.

Крім того, поліція Бельгії допитує його і щодо ймовірних зв’язків із трьома нападниками-смертниками, які влаштували вибухи на летовищі і в метро Брюсселя 22 березня, внаслідок яких загинули 32 людини.

Салах Абдеслам є головним підозрюваним у причетності до терористичних актів у Парижі 13 листопада минулого року, внаслідок яких загинули 130 людей. Як очікують, найближчими тижнями його екстрадують до Франції, де тамтешні правоохоронці можуть звинуватити його в цій причетності.

About the author /


ваша думка:

@Правда України

Про видання

"Правда України" створена українцями і присвячена Україні та всім проблемам, які на жаль, зараз є в Україні. Кожен може опублікувати тут свої думки, статті, вірші, прозу, пісні, фото, відео.

Підтримайте нас, будь ласка: