У ЄС узгодили пропозицію щодо нової структури для контролю за потоком мігрантівМіністри внутрішніх справ країн-членів Європейського союзу офіційно узгодили пропозицію щодо створення нової структури спільної Європейської прикордонної і берегової охорони для контролю за потоком мігрантів, що прямують до ЄС із країн Азії й Африки.

Тепер цю пропозицію ще має схвалити Європейський парламент. Як сказав єврокомісар із питань міграції Дімітріс Аврамопулос, він упевнений, що цей законодавчий процес удасться завершити в червні.

У такому разі, як очікують, нова структура запрацює вже наприкінці літа.

У грудні 2015 року лідери ЄС визначили 30 червня за останню дату досягнення домовленості щодо Європейської прикордонної і берегової охорони. Ця структура є визначальним елементом стратегії Євросоюзу щодо подолання кризи з мігрантами, поруч із укладеною минулого місяця домовленістю з Туреччиною.

У Брюсселі заперечують твердження, що нова загальноєвросоюзівська структура, завдання якої – допомагати національним органам охорони кордону у кризових ситуаціях, – буде порушувати національний суверенітет країн-членів. У ЄС наголошують, що Європейська прикордонна і берегова охорона ставатиме до дії на кордонах країн в кожному разі тільки зі згоди цих країн.

About the author /


ваша думка:

@Правда України

Про видання

"Правда України" створена українцями і присвячена Україні та всім проблемам, які на жаль, зараз є в Україні. Кожен може опублікувати тут свої думки, статті, вірші, прозу, пісні, фото, відео.

Підтримайте нас, будь ласка: