ЗМІ: нові подробиці про організаторів терактів у Парижі та БрюсселіНові подробиці про учасників терактів, скоєних в Парижі в минулому році і в березні цього року в Брюсселі, оприлюднили французькі ЗМІ.

За даними газети Parisien, один із французьких журналістів, які перебували в 2013-2014 роках в полоні джихадистів у Сирії, упізнав в учаснику брюссельських вибухів свого колишнього охоронця Наджима Ляшраві – він, як повідомляє журналіст, охороняв чотирьох французьких журналістів, які перебували в полоні екстремістів угруповання «Ісламська держава».

Інший охоронець, Мехді Неммуше, який застрелив чотирьох відвідувачів Єврейського музею в Брюсселі у 2014 році, відрізнявся особливою жорстокістю і катував американських журналістів Джеймса Фоулі і Стівена Сотлоффа, які пізніше були обезголовлені.

Розшукувані Неммуше і Ляшраві зникли з поля зору поліції і спецслужб в січні 2014 року, але незабаром Неммуше схопили і помістили до бельгійської в’язниці.

За інформацією, яку отримали від звільнених журналістів, 24-річний Ляшраві працював електриком і жив у передмісті Брюсселя. Він був пов’язаний із ісламістами, які вчинили напади в Парижі в листопаді 2015 року, жертвами яких тоді стали 130 осіб.

Слідство вважає, що саме Ляшраві виготовив бомби для терактів у Парижі і Брюсселі.

Жертвами трьох вибухів в березні цього року в брюссельському аеропорту і метро стали 32 особи. Генетична експертиза засвідчила, що Ляшраві був одним зі смертників, які скоїли вибух.

About the author /


ваша думка:

@Правда України

Про видання

"Правда України" створена українцями і присвячена Україні та всім проблемам, які на жаль, зараз є в Україні. Кожен може опублікувати тут свої думки, статті, вірші, прозу, пісні, фото, відео.

Підтримайте нас, будь ласка: