Україна узгодила з Росією відстрочення заперечення щодо «кредиту Януковича» – міністерство фінансівРосія погодилася на прохання України надати додатковий час для подання заперечення проти позову Москви до Високого суду Лондона після непогашення Києвом основної суми боргу і відсотків за так званим «кредитом Януковича».

«Незважаючи на недавні рішучі заяви Росії, що вона відмовляється надати Україні додатковий час для подання заперечення проти позову, про який клопотала Україна, і це питання має вирішуватися англійським судом, напередодні самого судового засідання Росія, хоча і з запізненням, але все ж таки повністю відмовилася від цієї позиції й погодилася надати додатковий час, запитуваний Україною», – повідомляє 22 квітня сайт міністерства фінансів України.

У грудні 2013 року тодішній президент України Віктор Янукович домовився зі своїм російським колегою Володимиром Путіним про надання кредиту загальним обсягом 15 мільярдів доларів. До втечі Януковича з України тодішня влада встигла отримати 3 мільярди доларів із цієї суми. Представники чинної української влади заявляють, що ці кошти були «хабарем» Януковичу за здійснення проросійської політики і не можуть вважатися державним боргом.

About the author /


ваша думка:

@Правда України

Про видання

"Правда України" створена українцями і присвячена Україні та всім проблемам, які на жаль, зараз є в Україні. Кожен може опублікувати тут свої думки, статті, вірші, прозу, пісні, фото, відео.

Підтримайте нас, будь ласка: