Уряд України знайшов гроші для кримськотатарського телеканалу АТRКабінет міністрів України виділив для кримськотатарського телеканалу АТR 5 мільйонів гривень в межах державної програми розселення та облаштування депортованих кримських татар і представників інших національностей. Таке рішення уряд ухвалив 20 квітня, документ оприлюднений 22 квітня.

Рішення було необхідним через борг телеканалу за послуги супутникового зв’язку перед шведською компанією SES ASTRA AB.

Міністр інформаційної політики Юрій Стець сподівається, що така допомога підтримає єдиний у світі телеканал, що мовить кримськотатарською.

З 1 квітня 2015 року телеканал АТR припинив аналогове мовлення на території окупованого Кримського півострова, оскільки йому не видали російську ліцензію.

17 червня 2014 року телеканал ATR відновив мовлення через супутник та інтернет із Києва.

Власник телеканалу Ленур Іслямов зараз живе на материковій частині України і є одним з головних ініціаторів акції блокади окупованого півострова, яка стартувала 20 вересня 2015 року.

Верховна Рада України офіційно оголосила 20 лютого 2014 року початком тимчасової окупації Криму і Севастополя Росією. 7 жовтня 2015 року президент України Петро Порошенко підписав відповідний закон. Міжнародні організації визнали окупацію і анексію Криму незаконними і засудили дії Росії. Країни Заходу запровадили економічні санкції. Росія заперечує окупацію півострова і називає це «відновленням історичної справедливості».

About the author /


ваша думка:

@Правда України

Про видання

"Правда України" створена українцями і присвячена Україні та всім проблемам, які на жаль, зараз є в Україні. Кожен може опублікувати тут свої думки, статті, вірші, прозу, пісні, фото, відео.

Підтримайте нас, будь ласка: